VM design

VM design

O mně

Vítejte

Jsem trojnásobná maminka, vášnivá fotografka, kreativní a trochu hyperaktivní žena.

Vystudovala jsem střední technickou školu, následně bakalářské studium na technické univerzitě, po-té Mgr. v oboru speciální pedagogika – učitelství.  Zároveň během studií jsem pracovala ve školství a následně založila rodinu a právě děti mě přivedly k focení. Chtěla jsem zachytit ty krásné vzpomínky na to, jak byly malé, jaké dělají grimasy nebo při jejich oblíbených činnostech. Začala jsem tedy trávit čas čtením knih a článků, absolvováním kurzů a snažila se v této oblasti zdokonalit. Můj koníček začal časem přerůstat do takových rozměrů, že jsem nezůstala u focení svých dětí, ale začala jsem fotit  i zbytek rodiny, děti kamarádkám či sousedům a nakonec se z mého koníčku stala práce.

PS1R9381

Jak mě vidíte...

logo
logo
logo
logo

Recenze

Focení proběhlo úplně v klidu a přístup fotografky byl naprosto úžasný 😊 s ničím nebyl problém a fotky vznikly opravdu krásné. Děkujeme za úžasně odvedenou práci
Mockrát děkujeme Veronice za úžasné fotky a profesionální přístup při focení. Opět úžasná atmosféra a spolupráce. Děkujeme a doporučujeme !
Velmi milá fotografka, s příjemným a profesionálním přístupem. Focení bylo perfektní a první fotečky, které jsme s mužem viděli, jsou nádherné.... Počítám s Vámi i na jiná focení, která snad brzy vyjdou.
Petra
Petra
Praha
Tereza
Tereza
Praha
Martina
Martina
Kladno