Focení probíhá venku v přírodě nebo třeba i u Vás doma. Focení v domácím prostředí je nejvhodnější k focení malých miminek, focení venku se hodí pro všechna rodinná i těhotenská focení. Pro venkovní focení mám vytipovaných několik lokalit v okolí Kladna, Lidic a Libušína. Není však problém vybrat i jiné místo. 

Přijedu za Vámi do Prahy, po Praze západ o okolí, do Slaného a okolí a do Berouna. Pokud jste odjinud, nebojte se napsat, určitě to nějak vymyslíme.

V případě venkovního focení si znovu termín ráno před focením potvrdíme. Pokud předpověď počasí nebude příznivá nebo onemocníte, focení přesuneme a vybereme jiný termín.

A jaké je vhodné oblečení? To je jedna z nejčastějších otázek, kterou dostávám. Oblečení volte takové, které se Vám líbí, cítíte se v něm dobře a bude se Vám líbit na výsledných fotkách. Během focení je možné prostřídat i vícero kousků. Oblečení je vhodné sladit mezi všemi členy, aby se doplňovalo. Doporučuji se vyvarovat nápisům, obrázkům a křiklavým barvám. Nebojte se vzít dětem jejich vlastní oblíbenou hračku, třeba i větší, například medvídka, odrážedlo, houpací koník apod. nebo i zvířecího kamaráda.

Focení trvá většinou hodinu. Fotografie, které vzniknou během focení Vám zašlu formou náhledu. Po obdržení náhledů se sami rozhodnete, o kolik fotografií máte zájem. Vámi vybrané fotografie finálně upravím a odešlu Vám je do cca 14 dní od Vašeho výběru.